01.září 2013 - Neváhejte a registrujte se

Dnes jsme spustili registrace na expozice, které probíhají v univerzitním kampusu na Borských polích. Tak neváhejte – kapacita některých je notně omezená.

V případě, že vás v našem programu zaujaly expozice označené symbolem registrace, pak musíte jediné – registrovat se. Jelikož expozice (např. laboratoře či speciální výzkumná pracoviště) pojmou jen omezený počet lidí, je potřeba se na prohlídky v těchto prostorech registrovat. Vyberte si termín, který vám vyhovuje, a klikněte na „registrujte se“. Pak jen vyplňte vše potřebné a po odeslání vám na zadanou e-mailovou adresu zašleme informace k návštěvě expozice. A pak se už jen můžete těšit na zajímavou prohlídku.