08.září 2013 - Kampus hlásí připraveno!

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a nahlédněte v rámci Dnů vědy a techniky do laboratoří a výzkumných pracovišť Západočeské univerzity v Plzni.

Už v sobotu jsme v univerzitním kampusu na Borských polích postavili obří hypercube, abyste se u nás neztratili. Najít tu vaši expozici tak teď bude hračka.

Zítra startuje první část Dnů vědy a techniky, kdy po jednoduché registraci můžete navštívit vnitřní expozice. Podobně jako v minulých letech i letos si naši odborníci pro vás připravili zajímavý program. Během čtyř dní tak můžete zjistit, jak se vyrábějí hologramy, jak funguje náš mozek, prohlédnout si můžete minipark obnovitelných zdrojů energie či laboratoř vysokého napětí. Celkem si během prvních čtyř dní můžete prohlédnout 15 expozic. Přijďte a bavte se vědou!