10.září 2013 - Dalších pět expozic se představuje

Dnes můžete zavítat na pět expozic, které jste včera neměli možnost zhlédnout. A všechny stojí za vidění.

Aktivní mozek, Hologramy a holografie, Kybernetika v laboratořích, Laserové technologie a Laboratoř virtuální reality - to jsou nováčci mezi expozicemi pro dnešní den. Pokud jste nestihli rezervaci, je nejvyšší čas, tak neváhejte a vybírejte z našeho programu. Pro ty, kteří včera neměli možnost se k nám přijít podívat, jsme si na našem facebooku připravili reportáž ze včerejšího dne.

Věříme, že deštivé počasí vás neodradí a přijdete si užít Dny vědy a techniky v kampusu Západočeské univerzity v Plzni.