(Ne)Aktuálně

24.9. (6. den po festivalu) - Definitivní tečka za letošním ročníkem

Dnes byly do fotogalerie doplněny poslední obrázky z dílny našich fotografů. Pokud tedy dostanete chuť zavzpomínat na letošní ročník Dnů vědy a techniky v Plzni, budete k tomu mít hned 240 příležitostí - přesně tolik fotografií je vám totiž k dispozici. Přejeme vám pěknou podívanou!

19.9. (1. den po festivalu) - Den poté

Davy v centru města se rozptýlily, zmizely bílé stany, laboratoře zavřely své brány. Dny vědy a techniky v Plzni 2010 skončily.

Děkujeme všem, kteří se přišli podívat na některou z expozic, a jako malou odměnu přinášíme již nyní první fotografie z letošního ročníku. Máte-li tedy chuť na malé ohlédnutí, navštivte v menu sekci „Fotogalerie“ a zkuste na fotkách najít třeba právě sami sebe. Fotogalerii budeme v nejbližších dnech průběžně doplňovat, takže se v souvislosti s letošním ročníkem Dnů vědy a techniky máte stále ještě nač těšit!

18.9. (6. den) - Finále

Dnešním dnem vyvrcholí šestidenní maraton experimentů, kouzel a zázraků na počkání. Jestliže jste ještě nestihli navštívit Dny vědy a techniky v Plzni, pak k tomu máte poslední příležitost a věřte, že je opravdu škoda ji nevyužít.

Můžete například otestovat svou schopnost reakce, koordinaci těla i zdravotní stav. Zkusit štěstí ve hře a porazit odborníky na pravděpodobnost a statistiku v minikasinu. Ovládat nejrůznější typy robotů, odpálit vlastnoručně vyrobenou raketu nebo se zblízka podívat na výbuch atomové bomby a k tomu si poslechnout Ódu na radost v podání komorního lahvového tria. No nezní to skvěle? A to ani zdaleka není všechno!

Tak neváhejte a vydejte se za námi do města. Čeká vás slunečný den, skvělá nálada a řada zajímavých expozic. Co víc si přát? Těšíme se na vás!

starší aktuality
zarovka