RSS  YouTube 

Jak na registraci

Na některé expozice v rámci Dnů vědy je nutné se z organizačních důvodů registrovat. Registrace je bezplatná a jednoduchá. V programu si najděte expozici, která Vás zaujala, klikněte na ni a klikněte na odkaz registrujte se u termínu, který Vám vyhovuje. Na většinu otázek ohledně registrace najdete odpovědi v často kladených otázkách

Kdy a kde budou Dny vědy a techniky?

První část Dnů vědy a techniky, během které můžete navštívit rozličné laboratoře a místa jindy těžce přístupná, začíná 10.9.2012. Na jednotlivé expozice je však z organizačních důvodů nutné se registrovat.

Druhá, otevřená, část Dnů vědy bude probíhat v centru města (náměstí Republiky, Kopeckého sady, Galerie Ladislava Sutnara v Jungmannově ulici, budova FPE ve Veleslavínově ulici) v pátek 14.9. od 9.00 do 18.00 a v sobotu 15.9. od 10.00 do 18.00.

Aktuálně

16.9. (1. den po festivalu) - Konec dobrý...

Ulice ztichly, z centra zmizely bílé stany, po náměstí už se zase prochází jen pár turistů, náhodných kolemjdoucích a hrstka bezdomovců. Neklamné znamení toho, že letošní Dny vědy a techniky v Plzni skončily. Děkujeme všem návštěvníkům, kteří nelenili a přišli za námi do laboratoří i na ulici. Doufáme, že jste se dobře bavili a že nám zachováte přízeň i v příštím roce. Už teď se na vás těšíme a začínáme přemýšlet o tom, čím novým vás za rok překvapíme.

15.9. (6. den) - Velké finále

Je tu závěr Dnů vědy a techniky a s ním také poslední šance užít si festival pro chytré hlavy v ulicích Plzně. Chcete si pohrát na interaktivním pískovišti, které fascinuje děti i dospělé? Nebo si vyrobit vlastní raketu a odstartovat s ní? Zkusit závodit proti počítači nebo přijmout výzvu a změřit síly s robotem? Svézt se na elektrokoloběžce nebo si vyzkoušet pořádnou motokáru? Anebo se jen tak toulat vesmírem a virtuální realitou a k tomu vyhrát milión? Dny vědy a techniky vám tohle všechno umožní. A to ani zdaleka není všechno. Přijďte za námi do centra města a přesvědčte se na vlastní oči. Jsme tu pro vás od 10 do 18 hodin. Dnes naposled.

14.9. (5. den) - Open air festival pro chytré hlavy

A je to tady. Dny vědy a techniky opouštějí bezpečí laboratoří a přesouvají se do ulic Plzně. Na co se dnes můžete těšit? K vidění budou roboti, rakety a rozličná vozítka, pohybovat se bude možno na Zemi i ve vesmíru, v přítomnosti, minulosti i v budoucnosti, ve skutečnosti i ve virtuální realitě, bude se závodit a soutěžit, ale také přemýšlet a tvořit. A bezesporu to bude skvělá zábava. Nabídka expozic je skutečně pestrá. Přesvědčte se sami, prohlédněte si program a přijďte. Těšíme se na vás!

starší aktuality