03.září 2013 - Zájem o expozice je enormní

Během pouhých tří dnů se na expozice pořádáné v univerzitním kampusu Západočeské univerzity v Plzni přihlásilo přes 500 lidí!

Po zkušenostech z minulých let, kdy zájem návštěvníků o exkurze na naše pracoviště, laboratoře a výzkumné ústavy byl veliký, jsme se letos rozhodli poskytnout více termínů. Letošní zájem návštěvníků nás ale hodně překvapil. Během pouhých tří dnů se na expozice konané v univerzitním kampusu na Borských polích, ve výzkumném centru ZČU Nové technologie a na Středním odborném učilišti elektrotechnickém přihlásilo neuvěřitelných 554 lidí! Zcela obsazená je tak již například expozice s názvem Kolejiště řízené počítačem.

Proto neváhejte, projděte si náš program a včas si zarezervujte expozice, které vás zajímají. A raději to udělejte hned - zítra již nemusí být místo.